Meie professionaalne meeskond aitab sind meeleldi. 24 tundi päevas, 365 päeva aastas.

Alati õigel ajal.

Meist

Transmares OÜ on 2006. aastal erakapitalil asutatud logistikaettevõte. Pakume kõikvõimalikke logistikalahendusi erinevatele kaupadele/toodangule. Oleme spetsialiseerunud projektkaupade ja ülegabariidiliste kaupade transpordi- ja logistikalahendustele. Ükski kaup ei ole meie jaoks liiga väike ega liiga suur.

Transmares OÜ on Eesti Kaubandus-Tööstuskoja liige ja Eesti Logistika ja Ekspedeerimise Assotsiatsiooni liige. Samuti kuulub Transmares OÜ globaalsesse projetkaupade logistikaga tegelevate ettevõtete network´i Project Logistics Alliance.

Oleme liikmed

Teenused

Projektide ja ülegabariidiliste kaupade logistika

Pakume nii mere-, maa- kui lennutransporti. Töötame erinevate kaubagruppidega, mis kuuluvad järgnevatesse valdkondadesse: nafta- ja gaasitööstus, kaevandused, paberitööstus, autotööstus, ehitus, sõja- ja kaitsetööstus, energiaettevõtted. Meie motiveeritud ja professionaalne meeskond garanteerib Teie kaupade ohutu ja tähtajaks kohale toimetamise.

Kaupade ekspedeerimine

Mere-, mantee-, lennu- ja raudteetranspordi korraldamine Teie kaupadele kogu maailmas.

Laevade prahtimine

Meie kogenud meeskond leiab alati sobiva meretranspordi lahenduse kõikidele Teie kaupadele ja toodetele.

Laevade agenteerimine

Meie laevaagendid pakuvad teenust kõikides Eesti Vabariigi sadamates ja kõikidele laevatüüpidele 24/7. Meie tugevus on konkurentsivõimelised hinnad ja personaalne lähenemine laevadele osutavate teenuste organiseerimisel. Olgu tegemist meeskonnavahetuse, viisade taotlemise või laevapereliikmete personaalküsimustega. Transmares OÜ-le on väljastatud Veeteede Ameti poolt laevade agenteerimiseks tunnustamisotsus nr. 359.

Supercargo teenused

Kaupade lasti- ja kinnitusplaanide koostamine, kaupade / toodangu pakendamine. Järelvalve kaupade laadimisel / lossimisel ning kaupade kinnitamise kontroll laevas vastavalt kalkulatsioonidele.

Tollivormistused

Pakume oma klientidele tollivormistamise teenuseid, mille hulka kuuluvad import- ja eksportdeklaratsioonide vormistamine, T2L dokumentide vormistamine, ladustamise- ja transiitkaupadega seotud tollivormistused.

Galerii

Võta ühendust.

info@transmares.ee
agency@transmares.ee

Tel. +372 6814 701
Tel. +372 53 48 3224
Tel. +372 50 44 686

Transmares OÜ

Lesta 16, Office 106
Haven Kakumäe marina
13516 Tallinn, Estonia

VAT No. EE101117766